میخوام درباره بخش دشوار جراحی بگم که تا اینجای کار ازش راضی بودم و بیشتر احساس دکتر بودن میکنم . جراحی ما دو بخش داره ، اختصاصی و عمومی. که کلا ۴ ماه هست .بخش اختصاصی هم سه بخش ارتوپدی ، جراحی اعصاب و اورولوژی داره .الان من بخش ارتوپدی هستم که حدود یکماه رو به خودش اختصاص میده . صبح ساعت ۷.۵ مورنینگ و تا ساعت ساعت ۸.۵ الی ۹ . بعدشم دو گروه میشیم یکسری میرن درمانگاه و سری دیگه هم میرن اورژانس . کشیک هم کلا ۴ تا کشیک از ساعت ۲ تا ۶ عصر داریم . که تا الان من دوتاشو رفتم . واقعا هم کار مشکل و دشواریه. از این نظر که بیشتر بیمارایی که ویزیت ارتوپدی تو اورژانس میخورن یا تصادفی ان یا از جای افتادن و چون ما هم جز قشر ضعیف جامعه پزشکی هستیم منظورم استاجر هاست باید کلا کارهای حمالی  و حتی گرفتن آتل و حتی بردن بیمار به بخش رادیولوژی رو انجام بدیم. حالا البته آتل گرفتنش کار خوبشه . حتی امروز یه اینترن داخلی اومد و میخواست معاینه TR رو بهم بندازه که خیلی ظریف از زیرش در رفتم . TR و سوند بدترین کاریه که از یک دانشجوی پزشکی میخوان تا انجام بده . یبار یه TR تو عمرم کردم اونم تازه جریمه ام بود :/

رزیدنت های ارتوپدی یک روز درمیون کشیک دارن و همیشه هم در حال رفت و آمدن و کلا اگه بخوام تخصص بگیرم سمت ارتوپدی نمیرم . خیلی سخته و زحمت زیدی هم میخواد و یه لحظه فکر کنید مریض زخمی و خونی میارن ، داد و فریاد و حتی بعضی موقع ها با انگشت قطع شده و پوست آویزون و استخوون بیرون زده و . . اینا همشو تو این ۱۳ روز دیدم که میگم . حالا اگه فرصت کنم بازم از این بخش میگم :)) 

پ.ن : آلبوم "عشق و شیاطین دیگر "علی عظیمی رو تو گوگل سرچ کنید و دانلود کنید خیلی قشنگ میخونه :))

اینستامو حذف کردم، میخوام دیگه کم کم فضای مجازی رو هم حذف کنم ، اما اینجا رو نه . تازه ورزش رو هم شروع کردم و همچنین خوردن غذای سالم . گوشت و غذای های چرب و پرکالری و نوشابه که خیلی عاشقشم رو دارم از برنامه غذاییم حذف میکنم.میخوام رو بیارم به گیاه خواری البته نه از نوع گیاه خواری مطلقش :))

نامه - علی عظیمی

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها