احساسات؟ چیز مسخره ایه . تا پای احساس و عاطفه میاد وسط . یک حالت شرمندگی یا حالتی غریب،  مثل اینکه بگم "غلط کردم دیگه تکرار نمیشه" ، میاد سراغم . انگار بیماری واگیر داریه و دوست نداری دیگران ازش مطلع بشن . مثل رازیه که شاید تا آخر عمر درونت نگه میداری . احساسات مثل شیشه می مونه. ممکنه بشکنه . اگه بخوام احساس رو یک انیان مجسم کنم تنها تجسمم یک دختر بچه لاغر با موهای بور یا روشن و گونه های سرخ با چشمانی بزرگ و ملتسمانه ست که برق میزنه . و ایستاده با لباسی قرمز رنگ و دستانی نحیف با یک شاخه گل رز قرمز. یا نه شاید یک دختربچه لوس و لجباز و با چشمای اشک آلود .

اصلا ولش کن هر چی هم که باشه هیچ وقت حوصله توصیفش رو نداشتم چون کورش کردن چون با چوبی محکم به پشت سرش زدن یا با مازیکی سیه خط خطی اش کردن . آدم مگر جرئت میکند ذره ای از آنرا بیان کند . احساس مروارید درون است . احساس همه چیز است . اگر میخواهید کسی را بکشید احساساتش را از بین ببرید . تصمیم گرفتم احساسم را پنهان کنم ، میخواهم برای خودم باشد نمیخواهم کسی ازش باخبر شود . مثلا چه معنی دارد بنشینم و با کسی درباره علاقه موسیقی ام بگم یا از آن فلان کتابی که جایی خواندم و یا از فلان حال و هوایی که از نشستن بر روی یک نیمکت چوبی گرفتم . اصلا چه فایده تی دارد جز این است که به من انگ دیوانه بزنند یا آدمی با کمبود محبت . آخر چند نفر پیدا میشوند که آهنگ کلاسیک بتهوون یا بی کلام دوست داشته باشند؟ تازه در ذهنشان تهمت میزنند که فلانی اِ را از بِ تشخیص نمیدهد حالا اهنگ بتهوون دوست دارد . دوست داشتن بتهوون کلاس نیست ، ادای روشن فکر در آوردن نیست . موسیقی ست . یک انتخاب آزاد است و کسی ممکن است دوست داشته باشد  . حتما که نباید بداند کدام قطعه را چگونه نواخته یا در چه سالی پاهایش را از فلان جا به فلان جا تکان داده و همان موقع با لب و دهانش چه ادایی گرفته و یا چه دستگاهیی از موسیقی را استفاده کرده و چونه نواخته . اینها به من چه اصلا به چه دردی میخورد من که نمیخواهم بتهوون شناس یا باخ شناس شوم . اصلا  بی خیال . سخت است اما همیشه یک احساسی درون من هست که دوست دارم بگویم من عاشق آن چیزم ولی الان فهمیده ام گفتنش حال بعضی ها را به هم میزند . یا حداقل حال خودم را ، نمیخواهم مثل آدم هایی هیستریونیک باشم و بخواهم مثلا مرکز توجه قرار بگیرم . میخواهم همه من را عادی ببینند و خودم باشم که با با احساسات و روحیاتم کیف کنم .

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها